О компании

Новости

29.02.2016

Успіх корпорації VTS Америка на виставці світового масштабу сектора HVAC - AHR EXPO 2016

Вже вдруге компанія VTS представила свою продукцію на найбільшій світовій виставці у сфері опалення, вентиляції та кондиціонування (англ. абревіатура HVAC – Heating, Ventilation, AirConditioning) - AHR Expo 2016 в Орландо, штат Флорида (США). Сучасний стенд, демонструючий флагман продукції VTS – вентиляційну установку AmericanVENTUS 2016 - привертає до себе увагу сотень відвідувачів. Як зазначено в глобальній стратегії розвитку VTS group, прийняття участі у виставці є ще одним кроком у здобутті звання світового лідера в HVAC секторі.

 

25-27 січня 2016 року в Орландо, штат Флорида відбулася чергова наймасштабніша виставка HVAC індустрії, яка організовується з 1930 року, – AHREXPO 2016. Більш ніж 60 000 людей з усіх куточків світу відвідали виставковий центр «OrangeCountyConventionCenter» та ознайомилися із актуальною пропозицією, яка представлена на стендах найбільш важливих та відомих компаній цієї сфери.

 

«Виставка AHR – це чудова можливість продемонструвати рівень розвитку компанії VTS. Понад 25 років досвіду на ринках Європи, Азії та Ближнього Сходу дали можливість створити інноваційний продукт, який досконало пристосований до вимог Американського ринку. Презентація саме в цьому місці наближає нас до зайняття позиції світового лідера у HVAC індустрії. За допомогою новітніх технологій в галузях проектних досліджень, виробництва та логістики ми забезпечуємо наших клієнтів технічно вдосконаленими продуктами, пропонуючи водночас дуже привабливу вартість та швидкі терміни виконання замовлення. Завдяки сучасним центрам виробництва та логістики, які локалізовані в Атланті, ми виконуємо замовлення клієнта з Північної Америки в межах середнього часового ліміту, який зазвичай складає 7 днів. Безсумнівно це наша перевага, яка надає можливість завжди бути на крок попереду у всьому світі», - говорить Генеральний директор VTSGroup Ханна Сек-Загурська.

 
Перший день виставки компанія VTS завершила урочистим заходом, який організовувався у ресторані «TommyBahama», під час якого нагородила накращого бізнес-партнера - “REPoftheyear2015” – компанію«Northrich» з Огайо за активну та тісну співпрацю. Нагороду отримував Генеральний директор компанії Майк Гетц .

Протягом другого дня VTS зареєструвала найбільшу кількість переглядів серед експонентів на сайті виставки http://www.ahrexpo.com/. Більше того, представники журналів та веб-порталів даної сфери, таких як ControlEngineerorBusinessEnergy, виявляли неабиякий інтерес до позиції VTS. Для членів команди VTS цей день був переповнений інтерв’ю. Вже сьогодні одне з них можна побачити на порталі ProudGreenBuilding.com за адресою: http://www.proudgreenbuilding.com/videos/video-2/).

 

Третій та, параллельно, останній день виставки був насичений зустрічами із студентами, науковцями та представниками даної сфери, які відвідували стенд VTS з великим інтересом.

 

«Блискуче оформлення стенду, центром якого був представлений пристрій VENTUSAVS-100, приваблював незлічиму кількість спеціалістів із HVAC індустрії. Практично всі респонденти, з якими я мав розмову, відмічали високу якість представленої продукції. Також вони наголошували на монолітній конструкції та міцності використаних компонентів, які є характерними для американського ринку. Сучасна технологія, засвідчена всіма сертифікатами американського ринку, також привертала увагу представників-конкурентів. Вони вітали нас із чітко обраним дизайном стенду та оцінювали сам продукт, а також видимі результати, яких ми досягли у формуванні представлення бренду VTS у Північний Америці», - говорить Генеральний директор корпорації VTS  Америка Мацей Гржеґовські.

 

 

Після вдалої участі на виставці компанія планує друге представлення: AHREXPOLasVegas 2017.

Ask&Buy Service Новости Newsletter Facebook YouTube LinkedIn